Existujú situácie, kedy potrebujete peniaze, ale osobne sa poskytovateľovi pôžičky nemôžete dostaviť. V dnešnej internetovej dobe našťastie nemusíte nikam chodiť, a dokonca si dokážete vybaviť aj pôžičku bez telefonovania.

Pôžička bez telefonovania = pôžička online

Súčasná doba nám priniesla množstvo benefitov vrátane vyspelých technológií. Práve tie nám v mnohých smeroch výrazným spôsobom dokázali uľahčiť život. Výnimkou nie je ani svet financií. Dnes si dokážeme vybaviť (takmer) všetko online, dokonca aj pôžičku.Z pohodlia svojej obývačky môžete požiadať cez internet o pôžičku bez telefonovania a bez toho, aby ste museli osobne navštíviť pobočku poskytovateľa. Stačí vám pritom prístup na internet a počítač alebo smartfón a celý proces od žiadosti o pôžičku až po uzavretie zmluvy vybavíte na diaľku. 

Zodpovedné požičiavanie

Prečítajte si Zásady zodpovedného požičiavania, vďaka ktorým sa môžete správne rozhodnúť.

Kde vybaviť pôžičku bez telefonovania? 

Online pôžičky dnes poskytujú tak bankové, ako i nebankové spoločnosti. Ponuky jednotlivých poskytovateľov sa však značne odlišujú, a to nielen možnou výškou pôžičky, ale i výškou úrokovej miery, súvisiacich poplatkov a rôznymi ďalšími parametrami. Preto skôr, ako požiadate o takúto pôžičku bez telefonovania, pôžičky jednotlivých poskytovateľov si vopred dôkladne porovnajte

Okrem toho existujú aj ďalšie možnosti, ako vybaviť pôžičku bez telefonovania - napríklad peer-to-peer pôžičky, pri ktorých si požičiavate peňažné prostriedky od súkromných investorov združených v P2P platforme. Na internete nájdete tiež veľké množstvo pôžičiek od súkromných osôb, tie sú však vysoko rizikové a vziať si takúto pôžičku vám rozhodne neodporúčame.

Ak máte záujem o pôžičku online, vyberte si radšej niektorého z overených poskytovateľov, s ktorými spolupracujeme. Bankové i nebankové spoločnosti v našom výbere sú dôveryhodné, a nestane sa vám tak, že sa pôžičkou dostanete do problémov. Výhodou je navyše aj to, že pôžičky si môžete nielen online porovnať, ale cez internet ich aj uzavrieť. A to všetko rýchlo a jednoducho ako pôžičku bez telefonovania. 


Rada pre všetkých

Požičajte si rozumne

Než si o pôžičku zažiadate, vopred si rozmyslite či peniaze skutočne potrebujete. Ak už peniaze dlžíte alebo ste napr. v exekúcii, nemusí byť pôžička tým najlepším riešením.


Ak o pôžičku skutočne premýšľate, nezabudnite na tieto pravidlá:


 • vyberajte si preverené bankové a nebankové spoločnosti,

 • skontrolujte si svoje záznamy v registroch,

 • spočítajte si či dokážete pôžičku riadne mesačne splácať.

Porovnaný magazín

 • 08. decembra 2021|Silvia Múdra
  Nie ste spokojní s úrokom vašej pôžičky? Porozmýšľajte nad refinancovaním úveru

  Úrokové sadzby pôžičiek sú na historických minimách a mnohí dlžníci dnes uvažujú o refinancovaní svojich hypoték alebo úverov. Ak ste si požičiavali pred niekoľkými rokmi, pravdepodobne máte aj vy pôžičku s úrokovou sadzbou niekoľkonásobne prevyšujúcu aktuálny priemer. Refinancovaním svojej pôžičky môžete mesačne ušetriť desiatky eur, skrátiť si dobu splácania alebo pri zachovaní podmienok získať vyššiu pôžičku. Poradíme vám, ako refinancovať úver v prospech svojho rozpočtu.

 • 03. decembra 2021|Silvia Múdra
  Najvýhodnejšia pôžička: Chcete vedieť, ako ju nájdete?

  Pôžička na čokoľvek, hypotekárny úver či leasing. Pôžičky nájdeme pod mnohými názvami a ponúka ich každá banka, ale i nebankové a iné subjekty. Ako si vybrať tú najvýhodnejšiu pôžičku a podľa čoho sa rozhodnúť? Poradíme vám krok za krokom.

 • 03. decembra 2021|Silvia Múdra
  Zoznam najlepších pôžičiek na trhu. Vybrali ste si?

  Potrebujete si požičať, ale netušíte, ktorú banku navštíviť, aby ste dlžnú sumu niekoľkonásobne nepreplatili? Prinášame vám zoznam aktuálne najlepších pôžičiek na trhu. Zistili sme pre vás, ktoré banky v súčasnosti poskytujú najvýhodnejšie podmienky, čo musíte splniť, aby ste ich dostali a s akou sumou na svojom účte môžete počítať. Stačí si vybrať, požiadať banku o schválenie a môžete si začať plniť svoje sny.