Porovnanie pôžičiek a úverov


Porovnávajte pôžičky rýchlo a jednoducho online!

Prehľad všetkých ponúk

Potrebujete požičať? Riešením je pôžička online 

Ak práve potrebujete požičať finančné prostriedky, máte na výber hneď niekoľko možností. V prvom rade by ste sa mali rozhodnúť, či si peniaze chcete požičať od bankovej alebo nebankovej inštitúcie.

  • Bankové pôžičky. V prípade bankových pôžičiek si môžete vybrať medzi bezúčelovými pôžičkami, pri ktorých banka nebude skúmať účel vynaloženia poskytnutých finančných prostriedkov a účelovými pôžičkami viazanými na konkrétny účel použitia. V porovnaní s inými bankovými produktmi, ako sú napríklad kreditná karta alebo povolené prečerpanie účtu, majú takéto pôžičky spravidla výrazne nižšiu úrokovú sadzbu.

  • Nebankové pôžičky. Často jediný spôsob, ako sa dostať k peniazom, ak vám pôžičku banka zamietla. Zaplatíte za ne vyšší úrok, spravidla sa však poskytujú bez poplatku. Spravidla sa poskytujú ako bezúčelové, teda bez nutnosti preukazovania účelu použitia prostriedkov.  

Peniaze k dispozícii jednoducho a rýchlo 

V prípade, že potrebujete peniaze súrne, bankové i nebankové pôžičky sa dajú vybaviť veľmi rýchlo, často aj v priebehu 24 hodín. Pritom nemusíte nikam chodiť - pôžičku si vybavíte z pohodlia vášho domova priamo cez internet.

Predtým však, ako sa bankovej alebo nebankovej inštitúcii zaviažete, podmienky pôžičiek si porovnajte. Poslúži vám na to kalkulačka na pôžičky. Ponuky sa totiž odlišujú nielen vo výške úrokovej sadzby, ale aj v dobe splácania, možnostiach predčasného splatenia a ďalších dôležitých parametroch.

porovnajto logo
Napíšte náminfo@porovnajto.sk
Zavolajte nám
© 2021 Porovnajto.sk, všetky práva vyhradené. Člen skupiny Srovnejto
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies, aby sme Vám vedeli zobraziť kvalitnejší obsah.