Rozhodli sme sa postaviť rastúcim rodinným výdavkom. Vytvorili sme službu, ktorá prehľadne porovná ponuky poisťovní i bánk. Rýchlo, jednoducho a online.

Porovnajto.skV Porovnajto.sk sme spotrebitelia presne ako vy. Riešime, kde uzavrieť najvýhodnejšiu poistku na auto, ako sa najlepšie poistiť na cestách i kde si vybaviť najlacnejšiu pôžičku. Hľadáme a porovnávame najvýhodnejšie produkty z týchto oblastí, ktoré budeme v budúcnosti rozšírovať o ďalšie možnosti, ako ušetriť.  


Je mi jasné, že uzatváranie poistiek či hľadanie vhodnej pôžičky nie je práve obľúbenou činnosťou, ale patrí k životu každého z nás. Náš tím Porovnajto.sk je tu však preto, aby vám pomohol tieto záležitosti vyriešiť rýchlo, kvalitne a za dobrú cenu. To všetko online a z pohodlia domova od porovnania ponúk cez ich výber až po podpísanie zmluvy. Takže sa môžete rozlúčiť s dlhým čakaním na pobočkách, ktorých otváracia doba sa často prekrýva s vašou pracovnou.  


Služba Porovnajto.sk je tu skrátka preto, aby vám zjednodušila život, ušetrila drahocenný čas a tiež financie. Voľné chvíle chceme predsa radšej tráviť s rodinou a priateľmi ako zdĺhavým obchádzaním pobočiek bánk či poisťovní. 


Na trhu nie sme žiadni nováčikovia. Do Porovnajto.sk so sebou prinášame viac ako 14-ročné skúseností z projektov Superpoistenie.sk a Rychlepoistenie.sk. Naša materská spoločnosť Skupina Srovnejto navyše prevádzkuje desiatky ďalších porovnávačov poistení, cien energií, pôžičiek, bankových účtov, telefónnych taríf a ďalších možností úspor v domácnosti po celom svete. Na väčšine trhov je jednotkou na trhu. Vďaka tomu vám prinášame nielen zázemie silnej spoločnosti, ale aj široké spektrum skúseností.  


Prajeme vám teda príjemné porovnávanie! 

Mohlo by vás zaujímať

Najčastejšie otázky

Čo je to Porovnajto.sk?

Prečo je poistenie cez stránku Porovnajto.sk výhodnejšie?

V čom mi môže Porovnajto.sk pomôcť?

Ako to, že ponúkate také výhodné ceny?

S kým budem uzatvárať zmluvu? S vami?

Ako prebieha celý proces porovnávania a uzavretia zmluvy?

Čo potrebujem k uzatvoreniu zmluvy online?