Poistenie online

Široký výber poistenia

rodina - otec, mama, syn, dcéra za počítačom

Ako u nás funguje porovnávanie


Základné údaje

V prvom rade budeme od vás potrebovať niekoľko základných informácií, aby sme vám mohli vyhľadať vhodné ponuky.


Zoznam ponúk

Na základe zadaných údajov pre vás vyhľadáme a prehľadne zobrazíme ponuky od overených poskytovateľov.


Spresňovanie

Zobrazené ponuky a ceny môžete ďalej spresňovať doplnením ďalších súvisiacich údajov.

Uzavretie zmluvy

Vyberte si ktorúkoľvek zo zobrazených ponúk a zmluvu môžete uzavrieť priamo cez webovú stránku alebo telefonicky.

Prečo porovnávať? 

Určite ste si všimli, že poisťovne ponúkajú svoje poistné produkty za rôzne ceny a za rôznych poistných podmienok. Ak si chcete vybrať skutočne ten najvhodnejší produkt pre vás, porovnávajte. Týka sa to pritom nielen produktov poistenia vozidiel, teda PZP či havarijného poistenia, ale napríklad aj cestovného poistenia, poistenia majetku, poistenia zodpovednosti zamestnanca a životného poistenia.


Porovnanie podmienok poisťovní cez internet je veľmi rýchle a jednoduché a ušetrí vám nielen čas, ale aj peniaze. Okrem sezónnych a vernostných zliav totiž pri uzatvorení poistenia online získavate aj ďalšie cenové zvýhodnenia a dodatočné výhody. Cez stránku Porovnajto.sk získate teda poistenie za tých najlepších podmienok.  

Uzatvorte poistenie online 

Vybrali ste si to najvýhodnejšie poistenie práve pre vás? Povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie, cestovné poistenie, poistenie majetku a zodpovednosti zamestnanca môžete v súčasnosti online aj uzavrieť.


Celá transakcia totiž prebieha na diaľku. Nepotrebujete podstúpiť žiadne papierovačky ani posielať zásielky poštou. Napríklad poistenie auta tak vybavíte úplne bez podpisovania. Stačí, ak vyplníte potrebné údaje, zaplatíte a ste poistení. Poistná zmluva nadobúda platnosť zaplatením poistného a všetky potrebné dokumenty obdržíte online.  

Porovnaný magazín

 • 24. augusta 2022|Michal Postulka
  Ako cestovať lacno lietadlom? Tipy, ako ušetriť na letenkách

  Letenky sa vedia na zozname dovolenkových výdavkov vyšplhať pomerne vysoko. Platí to najmä pri dlhých letoch do exotických destinácií. Ak hľadáte spôsob, ako cestovať lacno, určite oceníte tipy v tomto článku. Ostane vám tak viac peňazí na zážitky počas dovolenky alebo na ďalšie výlety do iných oblastí sveta.

 • 28. augusta 2022|Daniel Výcha
  Ako zistiť vek pneumatiky alebo koľko stojí náhradný kľúč od auta? Prinášame auto-moto informácie

  Zaujíma vás, ako zistiť vek pneumatiky, kedy je dobré ich vymeniť alebo koľko stojí náhradný kľúč od auta? Prinášame vám odpovede na najčastejšie otázky, ktoré sa pýta veľké množstvo vodičov.

 • 17. augusta 2022|Daniel Výcha
  Ako sa objednať na dopravný inšpektorát?

  Návšteva dopravného inšpektorátu sa mnohým ľuďom spája s vybavovaním rôznych dokumentov ohľadom novšieho alebo staršieho vozidla. Ak máte cestu na inšpektorát aj vy, tak ešte predtým, ako vyrazíte, si nezabudnite najprv rezervovať termín. Urobiť tak môžete pohodlne cez internet.

 • 29. júla 2021|Dominika Blchová
  Zmluva o pôžičke: Všetko, čo potrebujete vedieť

  Pri požičiavaní peňazí sa môžete stretnúť so zmluvou o pôžičke. Jej funkcia je praktická a využívať sa dá aj medzi dvoma fyzickými osobami. Upravuje ju Občiansky zákonník a na to, aby ste ju mohli uzatvoriť, musí obsahovať isté náležitosti. Pre koho je určená a na čo sa zmluva o pôžičke využíva?

 • 27. júla 2021|Dominika Blchová
  Viete, čo kryje základné povinné zmluvné poistenie?

  Povinné zmluvné poistenie je základom, ktorý nesmie chýbať žiadnemu autu. Kryje vás v prípade dopravných nehôd. Na čo všetko je však PZP určené a oplatí sa k nemu pripoistiť? Máme pre vás odpovede.

 • 22. septembra 2016|Barbora Petříková
  Škodu na čelnom skle musí poisťovňa preplatiť. Aké sú možnosti?

  Rozbité čelné sklo patrí medzi najčastejšie škody na vozidle. Výmena sa môže vyšplhať k stovkám eur a poisťovne odmietali hradiť škodu z PZP. Najvyšší súd SR však rozhodol v prospech vodičov!