Ako u nás funguje porovnávanie

Základné údaje

Najskôr budeme od vás potrebovať niekoľko základných informácií, aby sme vám mohli vyhľadať vhodné ponuky.

Zoznam ponúk

Na základe zadaných údajov pre vás vyhľadáme a prehľadne zobrazíme ponuky od overených poskytovateľov.

Spresňovanie

Zobrazené ponuky a ceny môžete ďalej spresňovať doplnením ďalších súvisiacich údajov.

Uzavretie zmluvy

Vyberte si ktorúkoľvek zo zobrazených ponúk a zmluvu môžete hneď aj uzavrieť - priamo cez webovú stránku alebo telefonicky.

Prečo porovnávať? 

Určite ste si všimli, že poisťovne ponúkajú svoje poistné produkty za rôzne ceny a za rôznych poistných podmienok. Ak si chcete vybrať skutočne ten najvhodnejší produkt pre vás, porovnávajte. Týka sa to pritom nielen produktov poistenia vozidiel, teda PZP či havarijného poistenia, ale napríklad aj cestovného poistenia.  

Porovnanie podmienok poisťovní cez internet je veľmi rýchle a jednoduché a ušetrí vám nielen čas, ale aj peniaze. Okrem sezónnych a vernostných zliav totiž pri uzatvorení poistenia online získavate aj ďalšie cenové zvýhodnenia a dodatočné výhody. Cez stránku Porovnajto.sk získate teda poistenie za tých najlepších podmienok.  

Uzatvorte poistenie online 

Vybrali ste si to najvýhodnejšie poistenie práve pre vás? Povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie i cestovné poistenie môžete v súčasnosti online aj uzavrieť.  

Celá transakcia totiž prebieha na diaľku. Nepotrebujete podstúpiť žiadne papierovačky ani posielať zásielky poštou. Napríklad poistenie auta tak vybavíte úplne bez podpisovania. Stačí, ak vyplníte potrebné údaje, zaplatíte a ste poistení. Poistná zmluva nadobúda platnosť zaplatením poistného a všetky potrebné dokumenty obdržíte online.  

porovnajto logo
Napíšte náminfo@porovnajto.sk
Zavolajte nám
© 2021 Porovnajto.sk, všetky práva vyhradené. Člen skupiny Srovnejto
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies, aby sme Vám vedeli zobraziť kvalitnejší obsah.