Porovnajte si cestovné poistenie a uzavrite ho online


  • Uzavretie už v priebehu 2 minút 

  • Úspora až 50 % 

  • Okamžitá platnosť poistky 

Cestovné poistenie online 

Chystáte sa na cestu do zahraničia? Nezávisle od toho, či je účelom vašej cesty služobná cesta, dovolenka či študijný pobyt, mali by ste myslieť na to, že riziku choroby, úrazu či smrti sa nevyhnete ani v zahraničí. Okrem rôznych nepríjemností môže mať vznik takejto udalosti neblahý vplyv na váš rozpočet. Lekárske ošetrenie v zahraničí či prípadný transport sú totiž naozaj drahé. 

Ak chcete vylúčiť riziko finančných ťažkostí v prípade neočakávaných udalostí, nezabudnite pred cestou do zahraničia uzavrieť kvalitné cestovné poistenie do zahraničia. Teraz to ide naozaj jednoducho - celý proces uzavretia zmluvy totiž môžete zrealizovať online, priamo z pohodlia vašej obývačky.  

Čo všetko kryje cestovné poistenie? 

Základné cestovné poistenie spravidla zahŕňa poistenie liečebných nákladov v zahraničí. Toto poistenie kryje nutnú a neodkladnú liečbu náhlych ochorení, náhlych porúch zdravia alebo úrazov, jednoduché ošetrenie zubov či repatriáciu do vlasti. Ďalšou nezanedbateľnou súčasťou poistenia liečebných nákladov je asistenčná služba, ktorá poskytuje nepretržitú pomoc, ak sa ocitnete v núdzovej situácii. 

Z tohto poistenia vám teda budú uhradené nevyhnutné náklady spojené s liečbou a ošetrením, ktoré sú nad rámec zákonného zdravotného poistenia. Ak je vaša cesta rizikovejšia alebo jednoducho len neradi nechávate čokoľvek na náhodu, môžete si navyše vybrať aj niektoré z pripoistení, napríklad poistenie trvalých následkov úrazu, smrti úrazom, poistenie batožiny, zodpovednosti za škodu, storno zájazdu a ďalšie.   

Ako si vybrať najvhodnejšie cestovné poistenie?  

Vzhľadom na to, že ponuky jednotlivých poisťovní sa aj v oblasti cestovného poistenia odlišujú, najlepšou cestou, ako získať najvýhodnejšiu ponuku, je porovnanie cestovného poistenia. Prostredníctvom našej online kalkulačky vám pomôžeme vybrať si tú najvýhodnejšiu ponuku cestovného poistenia prispôsobenú vašim potrebám.  

U každej poisťovne vám ukážeme všetky dôležité parametre jej cestovného poistenia. Prehľadne porovnávame nielen ceny, ale aj ďalšie náležitosti. Ukážeme vám, či sú v poistení zahrnuté asistenčné služby, úrazové poistenie, poistenie batožiny, ručenie za škody, storno zájazdu alebo napríklad rizikové zimné športy. Vždy uvidíte, či daná ponuka doplnkovú službu obsahuje, prípadne či sa dá k danému cestovnému poisteniu pripoistiť. 

Porovnajte si ponuky poisťovní za menej ako 2 minúty a uzavrite cestovné poistenie online! 

Uzavrite cestovné poistenie online 

Vybrali ste si najvýhodnejšie cestovné poistenie práve pre vás? Potom neváhajte, doplňte požadované údaje a uzavrite cestovné poistenie online. Môžete si vybrať, či uzavriete krátkodobé alebo celoročné cestovné poistenie. Celý proces prebehne na diaľku a už v priebehu niekoľkých minút môžete bezstarostne vyraziť na cestu. Cestovné poistenie online tak môžete uzavrieť veľmi rýchlo, pokojne aj na poslednú chvíľu.  

Prečo využiť naše služby?

Ponúkame vám krátkodobé i dlhodobé cestovné poistenie 

Cestovné poistenie si uzatvoríte už do 2 minút

Na výdavkoch za poistenie môžete ušetriť až 50 % 

Poistka začína platiť hneď po zaplatení poistného 

Najčastejšie otázky

Čo je cestovné poistenie?
Čo všetko kryje cestovné poistenie?
Nestačí na cesty po Európe európsky preukaz poistenca?
Od čoho sa odvíja cena poistného?
Aký je rozdiel medzi krátkodobým a celoročným cestovným poistením?
Prečo je poistenie cez stránku Porovnajto.sk výhodnejšie?

Ako u nás funguje porovnávanie

Základné údaje

Zadajte údaje o cieľovej krajine, termíne a type cesty a informácie o počte a veku poisťovaných osôb.

Zoznam ponúk

Zobrazíme vám vhodné ponuky overených poisťovní s uvedením ceny poistného a tiež limitov poistného krytia.

Spresňovanie

Zmenou cieľa a typu cesty, termínov či rozsahu poistenia môžete zobrazené ponuky a ceny ďalej spresňovať.

Uzavretie zmluvy

Po výbere vhodného poistenia kliknite na Poistiť, vyplňte požadované údaje a uzavrite zmluvu online alebo telefonicky.

porovnajto logo
Napíšte náminfo@porovnajto.sk
Zavolajte nám
© 2021 Porovnajto.sk, všetky práva vyhradené. Člen skupiny Srovnejto
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies, aby sme Vám vedeli zobraziť kvalitnejší obsah.