Union poisťovňa, a. s. ponúka škálu produktov životného a neživotného poistenia pre súkromných i firemných klientov, a tiež produkty individuálneho zdravotného poistenia. V spolupráci so zdravotnou poisťovňou Union zdravotná poisťovňa, a. s. ponúka svojim klientom riešenia v oblasti zabezpečenia starostlivosti o zdravie.  

Poisťovňa Union bola založená v roku 1992. Dnes svoje služby poskytuje prostredníctvom rôznych kanálov vrátane siete vlastných pobočiek, kde zamestnáva viac ako 250 zamestnancov, ale i prostredníctvom sprostredkovateľov a finančných agentov.  

Od roku 1997 sa stala súčasťou najväčšej holandskej poisťovacej skupiny Achmea B.V., ktorá má silné postavenie na domácom trhu v Holandsku, ako aj v Grécku, Turecku, Slovensku, Kanade a Austrálii.  


Poistenie Union poisťovňa

 • 1

  Poistenie vozidiel

  Povinné zmluvné poistenie a havarijné poistenie pre autá, motocykle, trojkolky, štvorkolky a prívesné vozíky s možnosťami viacerých pripoistení.

 • 2

  Cestovné poistenie

  Krátkodobé i celoročné cestovné poistenie, poistenie do hôr i cestovné poistenie pre študentov

 • 3

  Poistenie majetku

  Poistenie nehnuteľnosti a domácnosti pred neočakávanými rizikami.

 • 4

  Poistenie zdravia

  Poistenie onkologických chorôb, ušlého zárobku v prípade práceneschopnosti, zdravotné poistenie pre cudzincov a ďalšie produkty.

 • 5

  Úrazové poistenie

  Krátkodobé, dlhodobé i hromadné úrazové poistenie, ktoré umožňuje poistiť skupinu ľudí.

Kam odoslať výpoveď zmluvy? 

Výpoveď môžete poisťovni odoslať formou podpísaného skenu na emailovú adresu union@union.sk. Podpísanú výpoveď stačí odfotografovať mobilom. 

Výpoveď je zároveň možné odoslať aj poštou na adresu:

Union poisťovňa, a. s.
Karadžičova 10
813 60 Bratislava


Poistné podmienky

Dôležité kontakty

Sídlo spoločnostiIČOE-mailTelefón

Karadžičova 10, 813 60 Bratislava

313 220 51

Telefón: +421 220 811 811

Poistné udalosti:  0850 111 211