Generali Poisťovňa, a. s. je univerzálnym poisťovateľom, ktorý poskytuje kompletné portfólio životného aj neživotného poistenia, poistenia pre malých a stredných podnikateľov, ako aj individuálne riešenia pre veľkých klientov.  

Odo dňa 19. 12. 2021 dôjde k organizačnému prepojeniu aktivít spoločností: Generali Poisťovňa, a. s. a Generali Česká pojišťovna a. s. na Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Na slovenskom trhu pôsobí poisťovňa od roku 1996, kedy bola založená ako dcérska spoločnosť rakúskej Generali Holding Vienna AG. Na Slovensku je klientom k dispozícii vo viac 120 pobočkách po celom Slovensku a aktuálne patrí do prvej trojky najsilnejších poisťovní na Slovensku. Na domácom trhu zároveň pôsobí aj prostredníctvom svojho odštepného závodu - poisťovne Genertel.  

Poisťovňa Generali je súčasťou talianskej skupiny Generali, ktorá pôsobí vo viac ako 60 krajinách sveta, kde zamestnáva 74 000 zamestnancov. Skupine patrí vedúca pozícia na trhoch v západnej Európe, je lídrom na talianskom trhu a svojím zastúpením v 13 krajinách patrí aj medzi troch najväčších poskytovateľov v regióne strednej a východnej Európy.   


Poistenie Generali Poisťovňa

 • 1

  Poistenie auta

  PZP Generali v troch balíkoch poistenia podľa toho, akú ochranu klient preferuje. Havarijné poistenie v štyroch balíkoch s možnosťou dopoistiť ďalšie riziká podľa potreby. Asistenčné služby v základnom rozsahu poskytované zadarmo.

 • 2

  Poistenie majetku

  Komplexná ochrana majetku pre prípad nepredvídaných situácií, vrátane špeciálnych pripoistení bicykla či elektroniky.

 • 3

  Cestovné poistenie

  Rôzne varianty poistenia v závislosti od účelu a dĺžky cesty. Krátkodobé i dlhodobé cestovné poistenie, poistenie do hôr, poistenie pre študentov - au pair, skupinové poistenie i poistenie vodičov dopravy.

 • 4

  Životné poistenie

  Flexibilné životné poistenie pre jednotlivca aj rodiny. Produkty sú k dispozícii v investičnom i v rizikovom variante.

 • 5

  Poistenie zodpovednosti za škodu

  Ktorú spôsobil zamestnanec svojmu zamestnávateľovi, určené pre zamestnancov podľa Zákonníka práce, štátnych a verejných zamestnancov, dohodárov i zamestnancov pracujúcich cez agentúru.

Kam odoslať výpoveď zmluvy? 

Výpoveď môžete poisťovni odoslať formou podpísaného skenu na emailovú adresu generali.sk@generali.com. Podpísanú výpoveď stačí odfotografovať mobilom.

Výpoveď je zároveň možné odoslať aj poštou na adresu:

Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu
Lamačská cesta 3/A
841 04 Bratislava


Poistné podmienky

Dôležité kontakty

Sídlo spoločnostiIČOE-mailTelefón

Lamačská cesta 3/A, 841 04 Bratislava

35 709 332

generali.sk@generali.com

Telefón:  +421 238 111 117

Poistné udalosti:  (+421) 238 111 117