Groupama povinné zmluvné poistenie

  •  Porovnanie ponúk online 

  •  Rýchly výsledok už do 2 minút 

  •  Zelenú kartu obdržíte hneď 

  •  Úspora až 50 %

kupni-smlouva

Groupama poisťovňa od 15. 11. 2022 prestáva prijímať nových klientov

Pred pár mesiacmi sa novým majiteľom Groupamy stala Union poisťovňa. Vzhľadom k tomu, že UNION poisťovňa ponúka rovnaké produkty ako Groupama, rozhodla sa, že naďalej bude podporovať len svoje nové produkty od poisťovne Union.


K dátumu 14.11.2022 23:59 spoločnosť Groupama tak ukončuje akúkoľvek akvizíciu a nebude prijímať žiadnu novú zmluvu. Ide o všetky poistné produkty. Všetky doteraz uzavreté zmluvy však zostávajú naďalej aktívne a platné.


Klienti poisťovne sa nemusia strachovať, riešenie poistných udalostí bude naďalej prebiehať štandardným spôsobom a poisťovňa bude vyplácať poistné plnenie, i keď sa škoda stane po spomínanom dátume.

PZP pre každého vodiča

Uzatvorenie povinného zmluvného poistenia je povinné zo zákona. Či už hľadáte nové, alebo si ho vybavujete prvýkrát, mali by ste si zvoliť výhodnú ponuku.Vedeli ste, že …

… celkovú sumu PZP môžu znížiť niektoré benefity a zľavy? Je to napríklad zľava pre rodičov, zľava za bezškodový priebeh alebo zľava za to, že máte v poisťovni ďalšie poistenie.


Výhodou povinného zmluvného poistenia je, že pomôže nielen tretím osobám, ale aj vám. O PZP sa všeobecne vie, že kryje škody spôsobené ostatným účastníkom dopravnej nehody. Poisťovňa má však vo svojej ponuke rôzne výhodné pripoistenia. Prostredníctvom nich viete kryť aj časti svojho vozidla a prepravovaného majetku.Dôležitou súčasťou každého poistenia sú asistenčné služby, ktoré sú skvelým pomocníkom.

Povinné zmluvné poistenie

Zvoľte si výhodné PZP

Povinné zmluvné poistenie je dôležitou náležitosťou a nesmie vám chýbať. Ak sa neviete rozhodnúť, ktoré uzatvoriť, využite náš praktický porovnávač. Porovnajte si všetky ponuky a uzatvorte najvýhodnejšiu ponuku podľa vašich predstáv