Nebankové pôžičky a úvery


Porovnávajte pôžičky rýchlo a jednoducho online

Prehľad všetkých ponúk

Porovnanie nebankových pôžičiek online 

  • Pomôžu v prípade neočakávaných výdavkov 

  • Seriózne pôžičky od poskytovateľov s licenciou 

  • Bez poplatku za spracovanie

Rýchla pôžička online 

V prípade neočakávaných výdavkov môžu byť pre vás vhodným riešením aj pôžičky nebankové. Nebanková pôžička sa spravidla poskytuje ako bezúčelová, teda pôžička bez dokladovania účelu. Poskytnuté peňažné prostriedky teda budete môcť využiť na čokoľvek bez toho, aby ste použitie prostriedkov museli dokladať. Či už je to rodinná dovolenka, kúpa auta či rekonštrukcia bývania.

Za takúto pôžičku zaplatíte spravidla vyšší úrok ako za bankovú pôžičku, vo väčšine prípadov vám ju však poskytnú bez poplatku. Avšak pozor, pôžička bez dokladovania príjmu je dnes už minulosťou. Aj nebankovky si dnes preverujú, či budete schopný pôžičku splácať.  

Je nebanková pôžička bezpečná? 

Mnohí z nás si pamätajú na udalosti spred niekoľkých rokov, keď došlo ku krachu nebankoviek. Vzhľadom na to, že mnoho Slovákov vtedy prišlo o svoje úspory, voči nebankovkám dodnes prevláda určitá nedôvera. Ak máte aj vy obavy, či je takýto typ pôžičky bezpečný, nemusíte sa báť. Každá seriózna nebankovka má licenciu, ktorú jej udeľuje Národná banka Slovenska.  

Vybavte si nebankovú pôžičku online 

V dnešnej dobe si aj nebankovú pôžičku dokážete vybaviť jednoducho a rýchlo cez internet. Predtým, ako sa na tento krok odhodláte, si však nebankové pôžičky porovnajte. Aj nebankovky totiž ponúkajú pôžičky za rôznych podmienok. Netýka sa to len úrokovej sadzby, ale aj doby splácania a ďalších parametrov. 

Porovnajte si teda pôžičky a zistite, akú výšku pôžičky môžete dostať, aká je jej splatnosť, výška úrokovej sadzby a prípadné ďalšie poplatky či pokuty. 

porovnajto logo
Napište náminfo@porovnajto.sk
Zavolajte nám
© 2021 Porovnajto.sk, všetky práva vyhradené. Člen skupiny Srovnejto
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies, aby sme Vám vedeli zobraziť kvalitnejší obsah.