Bankové pôžičky a úvery


Porovnávajte pôžičky rýchlo a jednoducho online

Prehľad všetkých ponúk

Porovnanie bankových pôžičiek online 

  • Prehľad najvýhodnejších pôžičiek od bánk 

  • Online pôžičky s nízkym úrokom 

  • Peniaze môžete použiť na čokoľvek 

Vybavte si bankovú pôžičku online 

Bankovú pôžičku si dnes môžete vybaviť v ktorejkoľvek banke. Požičať si môžete sumu od pár sto eur až po niekoľko desaťtisíc eur. Doba splácania pôžičky je variabilná a pohybuje sa od niekoľkých mesiacov až po 9 rokov. Ako si teda vybrať?

Podmienky pre poskytovanie bankových pôžičiek sú rôzne. Odlišujú sa nielen v úrokových sadzbách, ale aj poplatkoch za poskytnutie a ďalších dôležitých parametroch. Aby ste si vybrali tú najvýhodnejšiu pôžičku, pôžičky bánk si najskôr porovnajte. Použite pritom online kalkulačku na pôžičky, ktorá vám jednotlivé bankové pôžičky porovná. Porovnanie pôžičiek vám prinesie prehľad o úrokových sadzbách, výške mesačných splátok, poplatkoch za poskytnutie i sume preplatenia pôžičky. V prípade potreby vám s výberom poradia aj naši špecialisti.

Ak ste si najvýhodnejšiu pôžičku vybrali, môžete si ju cez internet aj vybaviť. Vyplňte online formulár a do 24 hodín vás budeme informovať o schválení. Banka vám finančné prostriedky poskytne po doložení potrebných dokumentov a pôžičku potom splácate pravidelnými mesačnými splátkami. 

porovnajto logo
Napište náminfo@porovnajto.sk
Zavolajte nám
© 2021 Porovnajto.sk, všetky práva vyhradené. Člen skupiny Srovnejto
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies, aby sme Vám vedeli zobraziť kvalitnejší obsah.